Styret med kontaktopplysninger


Postadresse: Skedsmo Husflidslag, Gjoleidveien 9, 2019 Skedsmokorset 
E-post: post.skedsmohusflidslag@gmail.com 
Telefon: 926 21 297 / 63 87 75 23 (lagets driftssekretær Britha Molvig) 
Hjemmeside: www.skedsmo-husflidslag.no Søk oss gjerne opp på Facebook også!  

Kontonr.: 1286 31 06840 
Organisasjonsnummer: 975 495 809

Funksjon Navn Kontakt
Leder Anne Aabel Fjeld aabel.fjeld@outlook.com
416 18 737 / 63 81 82 46
Nestleder Irene Steffensen
irene.steffensen@gmail.com
982 06 307
Sekretær Gunilla Strømbom gunilla.strombom@gmail.com
900 47 469
Kasserer Lillian Asak lillian_asak@msn.com
920 20 219 / 63 87 77 97
Studieleder Britt Valdemarsdatter Holen brilund@online.no
482 08 438
Styremedlem - webansvarlig Anne Marie Madssveen anne.marie.madssveen@gmail.com
900 56 725
Styremedlem - arrangementskomiteen Heidi Kovacs
heidi.kovacs@hotmail.no
95715323
Styremedlem - utstillingskomiteen Anne Skøyen
anne.skoyen@live.no
97661 845
Styremedlem - ung husflid Britha O. Molvig britha@googvarm.no
926 21 297 / 63 87 75 23